Drift Kulübü yeni şampiyonları yetiştirmeye devam ediyor !


Atatürk Olimpiyat Stadı Drift’e ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Binlerce otomobil sever tarafından takip edilen antremanlarımıza ve tabii ki Apex Masters’a katılmak artık çok daha kolay !Bir günlük bilgilendirme , antreman ve drift yeterlilik sınavı sonrası antremanlara giriş hakkı kazanacak ve kendinizi geliştirmeye devam edebileceksiniz. Driftte tanışacağınız arkadaşlarınız ile özel antremanlar düzenleyebilir ve sınırsız eğlencenin doruklarına varabilirsiniz. Videolarınız , fotoğraflarınızın facebook’da dolaşacak olmasından bahsetmiyoruz bile.
Deponuzu doldurun , lastiklerinizi hazırlayın ve profesyonel pilorları ile tanışın. APEX MASTERS’da yarışan profesyonel pilotlarımız sizi daha kontrollü ve hızlı olmanız için motive ederken gün sonunda kendinizi ne kadar geliştirdiğinize hayret edeceksiniz. Evet , drift öğrenmek bir günde mümkün. Ancak pilotajınızı geliştirmenin sınırı yok. Bunun için bol bol antreman yapmalısınız.Ayda bir kez eğitimlere katılabilmek için ehliyetinizin olması ve  fiziksel olarak sağlıklı olmanız yeterli.

Drift için otomobiliniz yok mu ? Hiç sorun değil. Biz sizin için otomobillerimizi hazırladık.
Kendi otomobiliniz olmadan da , Drift Kulübünden eğitim almanız mümkün. Profesyonel drift otomobilleri ile bir günlük eğitim alarak , drift dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. Üstelik bu otomobiller sıradan araçlar değil. Daha önce Apex Masters’da yer almış profesyonel Drift otomobillerinden bahsediyoruz ! Lastiğiniz , benzininiz , eğitmen ve otoparkınız bizden. Size düşen yalnızca otomobil kullanmak !

Drift Katılım Gününe katılmak istediğiniz araç hakkında bilgi almak ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin : 

Egitim Programı : 
 
Pazar
11:00-12:00 :
Sınıfta teorik eğitim
-Drift Hakkında
-Drift Otomobilleri
-Pist Kullanımı ve Pist Kültürü
-Profesyonel Kariyer Planlaması
-Antremanlar Hakkında
12:00-17:00 :
Pistte otomobil ile eğitim
 -Otomobil Kontrolü
-Farklı parkurlarda eğitim 

1 Günlük süren Drift eğitim bedeli kendi aracınız ile şimdi yalnızca 750 TL !
Bizim profesyonel drift otomobillerimizi kullanmak isterseniz ise ücret 2.500 TL .
Hayatınızın en eğlenceli tecrübesine hazır olun.

Ön kayıt ve sorularınız için bize ulaşın !

Özer Mollamehmetoğlu – 0533 810 60 40

yonetim@driftkulubu.org
Facebook sayfamıza mesaj atarakta bize ulaşabilirsiniz :